Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a Święta Wielkanocne już za pasem!
To najlepszy czas by zaplanować WIOSENNE PORZĄDKI w Twoim domu!

Wiosenne porządki o tej porze roku to nie tylko tradycyjne starcie kurzu i umycie podłóg. Po zimowej przerwie odświeżenia wymagają okna, higienicznego doczyszczenia łazienkowe fugi, parowego prania materace, a ekstrakcyjnego prania dywany.

 

Mycie Okien

 

Mycie okien jest czasochłonną i precyzyjną pracą, dlatego by mieć pewność, że okna będą lśnić czystością najlepiej przynajmniej raz na jakiś czas powierzyć tę pracę profesjonalnej ekipie sprzątającej. Najnowsze metody, środki czyszczące i sprzęt jakim dysponujemy, a także doświadczenie i umiejętności gwarantują efekty najwyższej jakości.
Istnieje możliwość skorzystania z naszych usług jednorazowo lub cyklicznie, w zależności od potrzeb. Myjemy: szyb okienne z obu stron, całe ramy okienne (powierzchnie płaskie i zakrzywione) oraz myjemy parapety.

 

Czyszczenie gorącą parą wodną

 

W każdym mieszkaniu i domu jest mnóstwo twardych powierzchni wodoodpornych. Powierzchnie te czyszczone tradycyjnie są czyste tylko powierzchownie. Do czyszczenia twardych posadzek (kamień, lastrico etc), armatury kuchennej i łazienkowej, fliz, okapów, płyt grzejnych, luster i okien najlepiej stosować gorącą parę wodną, która usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię, w tym wąskie szczeliny i pory materiału. Dzięki wysokiej temperaturze, brud nagrzewa się szybciej niż powierzchnia, do której przylega. Ta różnica temperatur sprawia, że cząsteczki brudu rozszerzają się mocniej niż powierzchnia, a to powoduje, że brud odspaja się bardzo łatwo.

 

Ekstrakcyjne pranie tapicerek meblowych

 

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki meblowej, wykładzin czy dywanów. Ta metoda bywa nazywana również czyszczeniem natryskowo-ssącym. W odróżnieniu od innych metod (np. szamponowania) przy ekstrakcji stosuje się środki niskopieniące, które nie pozostawiają na tapicerce osadu. Dzięki temu materiał nie ulega szybszemu zabrudzeniu po jego upraniu. Dlaczego pierzemy lepiej niż pozostałe firmy sprzątające? Bo wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości środki. Co ważne, czyszczenie dywanu zawsze przeprowadzamy w czterech etapach:

– Gruntowne trzepanie i odkurzenie

– Odplamianie i szczotkowanie materiału

– Rozpuszczenie brudu presprayem – czyszczenie wstępne

– Pranie właściwe: czyszczenie, płukanie ekstrakcyjne, suszenie

 

Parowe czyszczenie Fug

 

http://www.helpinghand.pl/wp-content/uploads/2018/03/parowe-doczyszczanie-fugPracujemy na najlepszym sprzęcie do parowego czyszczenia marki Kärcher. Dla nas usuwanie zabrudzeń z trudno dostępnych przestrzeni między płytkowych nie stanowi problemu. Dzięki strumieniowi pary i energicznemu szorowaniu można usunąć nawet wyjątkowo uporczywe zabrudzenia, które na co dzień sprzątane są jedynie powierzchownie. Para jest jednym z najbardziej higienicznych i skutecznych mediów czyszczących – usuwa nawet najtrudniejsze cząstki brudu, penetrując całą czyszczoną powierzchnię, w tym wąskie szczeliny.

 

 

Parowe czyszczenie materacy

 

Czyszczenie gorącą parą to oferta skierowana do osób wymagających w pełni bezpiecznego, antyalergicznego czyszczenia bez stosowania żadnych środków chemicznych. Gorąca, sprężona para o temperaturze 155 stopni Celcjusza skutecznie oddziela zabrudzenia od czyszczonych powierzchni oraz działa dezynfekująco. Czyszczenie za pomocą gorącej pary jest praktycznie jedyną akceptowalną metodą prania materacy (pranie ekstrakcyjne materaca prowadzić może do zainfekowania jego wnętrza zarodnikami grzybów i pleśni).

 

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w wiosennych porządkach? Zamów wiosenne porządki i bezpłatną wycenę sprzątania w Twoim domu!