Sprawdź nasze usługi sprzątające w Kłodzku!

Opinie

„Niniejszym wyrażam zadowolenie ze współpracy z firmą Helping Hand. Firma wykonała usługę kompleksowego sprzątanie powierzchni biurowej oraz mycia okien i żaluzji fasadowych w naszym lokalu. Usługa została wykonana bezproblemowo. Helping Hand jest partnerem zaangażowanym w pracę, dbającym o jakość i rzetelność usług. Z przyjemnością polecamy firmę jako solidnego kontrahenta w biznesie.” Oryginał referencji tutaj.
Anna Karolewicz

KAROL Rolety Żaluzje

„Firma Pomocna Dłoń Helping Hand świadczy dla naszej firmy usługi utrzymania czystości. Prace wykonywane są należycie, terminowo i z wielkim zaangażowaniem. Jesteśmy zadowoleni z wykonywanych usług i organizacji pracy. Pozwala nam to polecić firmę Helping Hand innym klientom.” Oryginał referencji tutaj.
Joanna Kisała

KISAŁA-DENTAL

„Korzystam z usług firmy Pomocna Dłoń Helping Hand już ponad miesiąc. Dogodne warunki, rzetelne podejście do pracy oraz korzystna cena. Zarówno pierwszy kontakt w celu obejrzenia/umówienia jak i sama współpraca bardzo zadowalające. Korzystałem z usług innych firm, ale z żadnej nie byłem tak zadowolony jak z firmy Pomocna Dłoń. Gorąco polecam!” Oryginał referencji tutaj.
Krzysztof B.

„Od września 2017 firma Helping Hand dba o czystość Przychodni Weterynaryjnej „Na Wiosennej”. Panie ustalone wcześniej obowiązki wykonują sprawnie, sumiennie i z należytą dokładnością. Ponadto często pomocna okazuje się możliwość zmiany dnia i godziny sprzątania. Polecam firmę p. Katarzyny Szafarskiej. ” Oryginał referencji tutaj.
Aleksandra Migrała

Przychodnia "Na wiosennej"

„W styczniu 2018 roku Pani Katarzyna Szafarska z firmy Helping Hand wykonywała dla nas pranie tapicerki na krzesłach w naszym „Bar Dobrze”. Zlecenie zostało wykonane terminowo, w przystępnej cenie i przede wszystkim bezbłędnie. Z czystym sumieniem polecamy firmę HELPING HAND! ” Oryginał referencji tutaj.
Martyna Sztaba

BAR Dobrze Kłodzko

„Firma Helping Hand Katarzyna Szafrska świadczy dla mojej firmy stałe usługi sprzątania gabinetu stomatologicznego od początku września 2017 roku. Firma korzysta z profesjonalnego sprzętu i środków czystości. Pani Katarzyna jest osobą solidną i otwartą na sugestie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań. Z przyjemnością mogę polecić firmę Helipng Hand jako rzetelnego partnera.” Oryginał referencji tutaj.
Piotr Wołosz

Gabinet Stomatologiczny

Kontakt

Nasza siedziba w Kłodzku:
ul. Spółdzielcza 21a/c
Kłodzko
Zadzwoń i umów wizytę:
508 342 910
Masz pytanie? Napisz!

Formularz kontaktowy

Umów BEZPŁATNĄ wycenę sprzątania!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych