Ekstrakcyjne pranie to metoda dogłębnego prania tapicerki meblowej, wykładzin czy dywanów. Ta metoda bywa nazywana również czyszczeniem natryskowo-ssącym. W odróżnieniu od innych metod przy ekstrakcji stosuje się środki nisko pieniące, które nie pozostawiają na tapicerce osadu. Dzięki temu materiał nie ulega szybszemu zabrudzeniu po jego upraniu.

Dlaczego w Helping Hand pierzemy lepiej niż pozostałe firmy sprzątające? Bo wykorzystujemy profesjonalny sprzęt i najwyższej jakości środki. Co ważne, ekstrakcyjne pranie dywanu zawsze przeprowadzamy w czterech etapach:

* Gruntowne trzepanie i odkurzenie
* Odplamianie i szczotkowanie materiału
* Rozpuszczenie brudu presprayem – czyszczenie wstępne
* Pranie właściwe: czyszczenie, płukanie ekstrakcyjne, suszenie

Pranie ekstrakcyjne w przełożeniu na długofalowe efekty jest tańsze niż pozostałe metody. Przede wszystkim nasza tapicerka meblowa zostaje gruntownie oczyszczona z wszelkich plam, dzięki czemu odświeżamy wygląd i przedłużamy życie naszych mebli. Zostają usunięte zarówno zabrudzenia sypkie (kurz, roztocza, resztki jedzenia, błoto), jak i tłuste plamy.

Po praniu ekstrakcyjnym od razu widać efekty: brud, który został wydobyty z wnętrza dywanu, wykładziny czy tapicerki jest widoczny w zbiorniku maszyny ekstrakcyjnej. Jak na dłoni widać zatem, co do tej pory tkwiło w tkaninie. Niebywale ważny jest też sam sprzęt którym wykonuje się usługę czyszczenia.

Zalety prania ekstrakcyjnego:

* Bardzo duża skuteczność prania nawet mocno zabrudzonych narożników, sof, foteli, krzeseł, wykładzin, dywanów
* Tapicerka wygląda jak nowa
* Brak osadu po środkach chemicznych
* Brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu
* Nie osłabia struktury materiału

Pracujemy z własnym sprzętem marki Karcher.

Szukasz profesjonalnego wsparcia w czyszczeniu tapicerki meblowej w Kłodzku, Kotlinie Kłodzkiej i okolicach?
Umów bezpłatną wycenę sprzątania z Helping Hand Pomocna Dłoń!